uzaleznienia wsrod mlodziezy

uzaleznienia wsrod mlodziezy

 

Osiągnięcie Salvikalpa Samadhi – stan oświecenia Poprzez Witness Świadomości

Salvikalpa Samadhi (lub Savikalpa Samadhi) jest wtedy, gdy myśli wciąż może przyjść, ale nie ma identyfikacji z nimi. Powstają one i znikają podczas pozostać jako świadka. Można również zadzwonić do takiego stanu Samadhi zaawansowany stan "świadkiem Świadomości".

Kiedy jesteś w tym stanie, nie masz osobistej tożsamości, odpocząć, jak sama świadomość.

Jak się zaczyna:

Gdy jesteś z siedzibą w bycie świadkiem swoich myśli, myśli zmieniać. Twoje myśli zaczęło się jako osobiste myśli, co masz robić, co chcesz zrobić, co boisz się, co się stało w przeszłości itp również pomyśleć liniowych. Jedna myśl prowadzi do drugiego i do drugiego.

Ale jak wejść przytomności świadków, myśli stają się przypadkowe, nie są one już osobiste. Pojawiają się i znikają one niezależnie od siebie.

Można zobaczyć zdjęcia i mieć marzenia / wizje rzeczy, których nigdy nie widział, że nie mogę nawet wyjaśnić w słowach. Można poczuć się jak w zupełnie inną osobę w zupełnie innym miejscu, ale nadal pozostajesz świadkiem tego, że nie jest utożsamianie się z nim. Prawie tak, jakby można unosić nad wizją, nie każdy staje się go.

Gdy marzysz w nocy, możesz stać się częścią tego snu, jesteś w nim, ale w tym stanie samadhi, jesteś po prostu obserwując go jak oglądanie filmu.

Największą część Salvikalpa Samadhi jest to, że przywiązanie do swojej tożsamości i myśli są podzielone na okres czasu pozostają w Samadhi.

Jest tak, jak myślałem ogromny ciężar, który uważasz się za to zabrać. Nie masz żadnego imienia, bez granic fizycznych, bez wagi, żadnych problemów. Wszystkie obaw, pragnień, osądy i załączniki zostaną usunięte. Daje to niesamowity spokój i błogość. Jak w głęboki stan błogiego snu jeszcze w pełni świadome.

Jeśli można pozostać świadkiem tych wizji / marzeń, znikasz głębiej i głębiej w samej świadomości. Artykuł dzięki:

Author: ziotemysli.pl

Share This Post On