depresja afektywna dwubiegunowa

depresja afektywna dwubiegunowa

 

Gluten Free and Depression – Czy istnieje związek

Wiele badań zostały badania powiązań między diety bezglutenowej (z powodu obecności celiakii) i depresji. Według badań przeprowadzonych przez Addolorato et al. * Wprowadzenie do diety bezglutenowej i po diecie na okres jednego roku nie wpływa na objawy depresji u chorych na celiakię. 25 urządzeń siłowni zewnętrznych

Niektórzy postawili hipotezę, że istnieje związek między uczuciami depresji i obniżenia jakości życia w Celiacs.

Pomyśl o tym przez chwilę, ci pacjenci przeżywają wyższą jakość życia, ponieważ nie mają już objawy celiakii (tj biegunka, zaparcie, nudności, wymioty, skurcze, wzdęcia, zmęczenie, wrzody, wysypka skórna, i migreny), ponieważ zmiany diety. Jednak były one uczucie depresji z powodu obniżenia jakości ich życia.

Ta redukcja na jakość życia jest często uczucia będąc sam w swojej diecie bezglutenowej, zwłaszcza gdy nie ma jednego ściśle powiązane ze sobą, że jest na swojej drodze życiowej bezglutenowej.

Czy widzisz znaczenie nie tylko zmiana diety, ale także potrzebę wyrównać swoje myślenie?

Jako bezglutenowe Lifestyle Coach, skupiam się na aspekcie życia i swojej energii otaczającej nową dietę. Nawet jeśli nie jesteś sam w swojej nowej diety, to jest bardzo naturalne, aby poczuć się jak tylko jeden z poważnych ograniczeń dietetycznych zwłaszcza na obiady rodzinne, promocje i imprezy wakacyjnych kiedy muszą wcześniej umówić się na specjalistycznej menu z hosta. Chcę pomóc nauczyć się obchodzić, a jednocześnie zdrowej diety bezglutenowej.

Zasoby

* Addolorato G, i in. Lęk i depresja u nieleczonych dorosłych pacjentów z celiakią oraz u pacjentów dotkniętych chorobą zapalną jelit: osobowość "cechy" grupadetektywistyczna.pl/sklep lub reaktywną chorobą? Hepatogastroenterology. 1996 listopad-grudzień; 43 (12): 1513-7

Artykuł dzięki: http://www.stone-express.eu/sklep/8,-nagrobki-z-granitu.php

Author: ziotemysli.pl

Share This Post On