depresja dwubiegunowa wikipedia

depresja dwubiegunowa wikipedia

Kłopot w Mood County – Leki

mood Central

Zdiagnozowano u mnie chorobę afektywną dwubiegunową w roku 1993. Od tego dnia brałem różne leki, szukając właściwej równowagi. zaburzenia dwubiegunowe lub depresję maniakalną jest zaburzeniem mózgu spowodowane przez chemiczne w mózgu. Nastroje są regulowane, więc w mózgu i będzie miał niewiele lub nic wspólnego z okolicznościami, choć stresujące nich będzie Triger odcinków.erfit Miałem mieszane epizody co oznacza, że ??może być latające wysoko nad ranem tylko wpaść w depresję po południu lub wieczorem. Nagle rzeczy zrobiłem dla przyjemności po prostu nie były przyjemne więcej. Wyzwaniem dla lekarza jest znalezienie leków, które można traktować na depresję, ale nie można umieścić manii lub leczenia depresji, a następnie znaleźć dj na imprezę firmową warszawa jesteś w manii. A niektóre leki są bardzo dobre na wieczór mieszanych nastrojach. Często leki przeciwatakowe są stosowane jako stabilizatory nastroju.

Wszystkie leki psychotropowe działać w różny sposób w mózgu, ale wszystkie z nich są po prostu stara się zmienić chemię mózgu. I wszyscy mają różne skutki uboczne. Jednym z bardzo częstym zjawiskiem jest suchość w jamie ustnej i gardle. Brak pożytecznych bakterii, które pochodzi ze śliną brakuje i próchnica występuje tak jak ze mną. I czasem się tak suche, że nie mogę mówić i musi mieć przy sobie butelkę wody lub kaszel ze mną przez cały czas. Kiedy gram na instrumencie muzycznym, flecie, nie będzie w stanie uzyskać dobry dźwięk bez adresowania suchość w ustach. Pamiętam, mając za mało wody, a przechodząc przez koncercie staramy się ją małymi łykami i modląc się, że zrobię to do końca.

Innym efektem ubocznym jest senność. Zanim jednak, że na obecnym leków, chciałbym często bezsenność, więc byłem wdzięczny za lek o nazwie Seroquel, także jeden, aby wyrównać mieszane torbę.
Artykuł dzięki:

Author: ziotemysli.pl

Share This Post On