depresja endogenna dwubiegunowa

depresja endogenna dwubiegunowa

I użyłem leku anty-Mania nazwie Trileptal, lek przeciwnapadowe, który działał w celu ograniczenia manię, ale zajęło tak dużo sodu z organizmu, że musiał być hospitalizowany dwukrotnie. Zdecydowałem wtedy spróbować nastroje zarządzających bez środków medycznych. Gdy byłem w stanie dobrze funkcjonować przez pewien okres czasu, nadszedł dzień, kiedy nie spałem całą noc, a ja powiedziałem wtedy, że chciałbym wrócić na medycynie. http://www.attlerart.pl/hostessy-krakowCzasami to zajmuje trochę czasu, aby dojść do miejsca, stabilności, ale choroba afektywna dwubiegunowa jest zaburzeniem bardzo uleczalne.

 

Dostałam Depakote, kolejny lek anty-napadów w ciągu pierwszych 10 lat po diagnozie. Wcześniej byłem na antydepresyjne znany wpływać bipolarne patinets z manii. To było jak mój GP lekarz wiedział, że prawdopodobnie miał tego zaburzenia i skierował mnie do psychiatry. On nigdy nie powiedział mi, że było zbyt dużo jedzenia, bo ośrodek apetytu w mózgu nie działa. Nie mówi mi, kiedy byłem zadowolony, a ja zyskał dużo masy. Zmieniłam lekarzy na podstawie rekomendacji doradcy, a on spróbował liczbę leków zanim dotarliśmy właściwej równowagi, w http://www.renmak.pl wyniku czego, nie jadł tyle. Jestem teraz próbuje zastąpić stary mania lekarstwo na nowy, który wydaje mi się być stosunkowo szybko działające. Zwykle może potrwać sześć tygodni przed przyjazdem w punkcie wiedząc, czy to będzie działać.

Kiedy mój dostawca Medicare D umieścić non uprzywilejowanie na Seroquel, co mi płacą dwukrotnie współpracy płacić za innych leków, to odwołanie do Rewizyjna farmacji, który zwrócił się do mnie w dół powołując musieli zobaczyć dowody, że wszystkie inne leki zostały próbował , To jest okrutne ze względu na wiele niepożądanych skutków ubocznych. Więc ja i mój operator zaapelował następnie skierował apel do Medicare. I wygrał tylko, aby dowiedzieć się, że nowy lek Abilify, to również nie korzystne.

Artykuł dzięki:

Author: ziotemysli.pl

Share This Post On