depresja gangstera zwiastun

depresja gangstera zwiastun

 

Druga część medytacji jest umożliwienie co odczucie jest tutaj, aby być jak jest. W ten sposób można rozpocząć w medytacji, akceptując to, co jest tutaj, pozwalając samemu doświadczyć, co jest tutaj, w tej chwili.

Jeśli naprawdę wyglądają w tej chwili widać jesteś ciągle jest obecny opór. Obecna na dłużej niż kilka sekund, jest intensywne, często czują ból w czasie.www.plandeki.eu/plandeki-budowlane Tak duża część medytacji doświadcza siebie jako jesteś w tej chwili, pozwalając sobie poczuć to, co jest tutaj, w tej chwili jako sensację, bez angażowania się z nim, nie definiując go, sądząc, siłownie zewnętrzne czy analizowania.

Kiedy można zaakceptować i pozwolić sobie doświadczyć, co jest tam, a następnie można przejść do przytomności świadków. Jeśli staramy się być świadkiem, zanim będzie w stanie zaakceptować swoje doświadczenie w tej chwili, to prawdopodobnie będzie zmuszony a jedynie wzmocnić ego.

Więc jeśli jesteś nowy w medytacji, zaczynać się od techniki i praktyki pozwalając sobie doświadczyć tego, co jest tutaj. Będzie to bardzo spokojne w sobie. Zaczniesz doświadczać siebie jako istoty, jak sama obecność. Już nie "Jestem człowiekiem", ale po prostu "Jestem".

Po ustanowieniu w bycie jako obecność w tej chwili, a następnie przenieść do świadomości świadków. Jak można stać się świadkiem twoich myślach, przez łaskę, Salvikalpa Samadhi prostu dzieje. Można udać się do punktu, w dawaniu świadectwa, a to jest świadomość, że sama przejmuje i na okres czasu w Samadhi, ego nie ma.

W jaki sposób słuchania muzyki pomóc Doświadczenie głębokiego Zjednoczonych spokoju i szczęścia?

Kliknij tutaj po więcej informacji

Artykuł dzięki: prywatne centrum medyczne żary

Author: ziotemysli.pl

Share This Post On