depresja choroba psychiczna

depresja choroba psychiczna

Myśli mogą pojawiać się wolniej, rzadziej i nie może być długie przerwy w zupełnej ciszy. Świadomość jak słońce, palenie jaśniejsze.

W tym stanie błogości, który zalewa każdą komórkę twojego istnienia jest niesamowite. To tak, jakby każda komórka twojego ciała energetycznego (fizyczna nie jest już dominującym) śpiewa, nucąc, wibrujące w szczęściu.drewniane tarasy Wystąpić niesamowite uzdrowienie, jak cała energia tryska pośrednictwem swojej energicznej postaci. To drzwi do nirwikalpa Samadhi.

Salvikalpa Samdhi nie tylko świadkami, ale myśli, że to się zaczyna. Jak wspomniano powyżej, Salvikalpa Samadhi jest zdefiniowana, gdy indywidualne przywiązanie i identyfikacja jest uszkodzony. Tak, że nie ma indywidualnego „ty”. Nie ma ego. Jest tylko świadomość doświadcza, co wynika z samego siebie. Całkowicie nienaruszone przez co pojawia się i znika.

Jak osiągniesz Savikalpa Samdhi jest prosta:

Zostań świadkiem swoimi myślami. Bądź tak czujni w swoim naciskiem, że kiedy pojawia się każda myśl, być kompletnym świadkiem tej myśli, nie dotykać, nie angażują się w nim zachować skupienie na byciu świadkiem.

To nie jest doświadczenie psychiczne i nie można zrobić z umysłem. Te słowa mogą jedynie wskazywać. Trzeba je praktykować. Jest to zaawansowany stan medytacji. Jest to wysiłek, pozostając bez wysiłku. Świadomość jest Twoja prawdziwa natura. Nie jest to działanie, które możesz zrobić, to po prostu świadomość. Ale dlatego, że są tak uzależnieni od utożsamiania się z myślami, nie musi być intensywny nacisk, aby nie angażować się w myślach.

W rozpoczynających się medytacji, istnieje tak wiele myśli i są tak przyzwyczajeni do identyfikowane z myślami, że nawet nie rozumieją, co to znaczy być świadkiem jest. Więc na początku, potrzebna jest technika, jak oglądanie oddech lub pytanie „Kim jestem?”

Artykuł dzięki: http://shinysyl.com/

Author: ziotemysli.pl

Share This Post On